01
01
Mobil Uyumlu & AMP

Dünya'da internet trafiğinin %70 ini mobil yani telefon veya tablet ten oluşuyor. Bu bir websitenin sadece masaüstü versiyonu ile yetmeyeceğinin en büyük kanıtıdır. Bu trafik son 7 yılda %250 artış sağladı.

02
02
Güvenli

Ssl sertifikası günümüzde olmazsa olmazlardan. Google sıralamada önemli bir yeri var. Let's Encrypt X3 SSL Sertifikası yapmış olduğumuz websiteler için standart olarak lisanslanmaktadır.

03
03
Hızlı

Hız = Güç nokta. Websiteniz ne kadar hızlı olursa ziyaret sayıları bi o kadar artacaktır. Çağımız artık sabırsız. Kim bir sayfa yüklemesini 10 saniye kadar bekler? %96 sı beklemiyor. Sayfa yükleme hızı ortalaması 2 saniyedir. Fakat bizim hedefimiz 0,99 ve altı.

04
04
Güçlü SEO Altyapısı

Herkes bir yarış içinde. SEO ise sizin bu yarışta yerinizi belirleyen en temel şey. Websitenizi arama motorlarına uyumlu ve algoritmaları takip edebilen altyapıya uygun halde tasarlıyoruz.

05
05
Modern & Profesyonel

Sitenin altyapısı kadar arayüzü de güzel olmal. İç güzellik bir yere kadar 🙂 Ziyaretçi siteye geldiğinde dikkati çekilmezse hemen çıkma oranı (Bounce Rate) artar geri dönüş oranı düşer.

06
06
Güncel

Oldu bittiye gelen, yarım kalan, veya herhangi bir sorunda ulaşılamayan, düzeltilmesi gereken websiteleri, portföyümüzün yarısını oluşturmakta. Websitenizi sürekli güncel tutuyoruz. En önemlisi bizi aradığınız zaman ulaşabiliyorsunuz 🙂

WEB TASARIMI BİZİM İŞİMİZ

Ne Mutlu Bize,
Sevdiğimiz İşi Yapıyoruz

Website tasarım çok başarılı bir şekilde hazırlanmış olan bir site sizin internette sürekli görünür olmanızı ve çok kısa bir sürede başarıya ulaşmanızı sağlar. Zaten web sitesi hazırlamanın en temel amacı takip edilen ve ziyaret edilen bir site oluşturabilmektir. Website tasarım eksiksiz olarak yapılmış ve yüzde yüz SEO uyumlu bir site eğer varsa markanızı diğer markaların önüne geçirebilir. Web tasarım hizmetleri ticaretle uğraşıyorsanız çok daha hızlı şekilde satış yapmanızı sağlar. Eğer sitenizde bilgi vermek, görüşlerinizi paylaşmak ya da herhangi bir şey tanıtmak istiyorsanız bu amacınıza da en kısa sürede ulaşabilirsiniz ve hemen tanınırsınız. Web Tasarım hazırlama konusunda alanında en yetkin olan firma olan CHKmedia size yardımcı olmaya hazırdır.
+
Mutlu Müşteri
Biten Proje
+
+
Deneyim Süresi
Verifiable results

SEO is a Revolving Process,
We Nail It Every Time

01
Onsite Optimization

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

02
Keyword Research

We select themed keywords based on
user-intent to solidify rankings based
on what users searches

03
Link Building

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

01
Onsite Optimization

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

02
Keyword Research

We select themed keywords based on user-intent to solidify rankings based on what users searches

03
Link Building

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

75%

SEO & Marketing

43%

Keywords Results

66%

Google Analytics

15%

Off Page SEO

EN ÇOK ARANAN KELİMELER

web tasarım, web tasarım nedir, web tasarım ve kodlama, torbalı web tasarım, izmir web tasarım, kuşadası web tasarım, özdere web tasarım, seferihisar web tasarım, web tasarım programları, web tasarım dersleri, web tasarım örnekleri, web tasarım kursu, web tasarım bölümü, web tasarım fiyatları, web tasarımı ve kodlama, web tasarımı ve kodlama dgs, web tasarımcısı,tasarım web siteleri, tasarım web sitesi, tasarım web site, tasarım web sayfası, web sitesi tasarım, web tasarım iş ilanları, tasarım web, web tasarım seo, web tasarım urla,web tasarım İstanbul, web tasarım kitabı, web tasarım programlama, web tasarım firmaları İstanbul, web tasarımı ve kodlama bölümü, web tasarım foça, web tasarım dikili, web tasarım firmaları İzmir