PROJE TARİHİ
2014
VERİLEN HİZMETLER
Website, Kurumsal Kimlik
MÜŞTERİ
Ata Redüktör Motor

01. Yenilikçi Firmaya Yenilikçi Tasarım

Redüktör ve Elektrik Motoru sektöründe çok hızlı büyüyen ver her geçen gün adından söz ettiren Ata Redüktör Motor, Kendi çalışma hayatında kalite ve hizmete önem verdiği için aynı prensiplere sahip CHKMedia yı tercih etti.

02. Ata Redüktör Motor

20 yılı aşkın tecrübesiyle İzmir / Menderes-Estim Sanayi Sitesi’nde ve Ankara İvedik OSB Sitesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan redüktör ve elektrik motorlarının satış ve servisini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Firma, redüktör sektöründe her geçen gün büyümekte olup gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Ata Redüktör, deneyim, kalite ve yenilikçi bakış açısıyla gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yenilenen web siteleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

03. İçerik Bilgileri

Altyapı ; WordPress özel tema

Kullanılan Font ; Montserrat 400,600,900

Renk Kartelası ;